معرفی کامل اره

اره از جمله مهمترین ابزارآلات در مشاغلی مانند باغبانی، نجاری، چوبری و… می باشد. این وسیله دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که در ادامه به توضیح برخی از آن ها پرداخته ایم. وظیفه اصلی این ابزار ایجاد برش های مختلف بر روی چوب، الوار و فلزات می باشد.
از این وسیله می توان در ساخت محصولاتی مانند: مجسمه های چوبی، مبلمان، کابینت سازی، دیوار کوب، منبت کاری، پارکت و کاربرد های فراوان دیگر بهره گیری نمود. اره ها را می توان در دو دسته ابزار های برقی و ابزار های دستی طبقه بندی نمود که وابسته به نیروی محرکه هر کدام می باشد. از این دستگاه برای مصارف حرفه ای و خانگی استفاده خواهد شد.

علاوه بر این اره ها را می توان در دو دسته اره های مخصوص چوب بری و اره های مخصوص فلزات تقسیم بندی نمود. البته اره ها توانایی بریدن اشیا مختلف را دارند ولی به صورت تخصصی بر روی چوب و فلز تمرکز دارند.

اره افقی بر آپ اسپریت مدل HK-RS01

۹۸۴,۰۰۰ تومان

اره دیسکی (اره گردبر) آپ اسپریت مدل HKCS8502

اره دیسکی (اره گردبر) آپسپیریت مدل HK-CS18501

۹۶۰,۰۰۰ تومان

اره دیسکی (اره گردبر) توسن مدل ۵۰۶۷SC

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اره دیسکی (اره گردبر) توسن مدل ۵۱۱۹SC

اره دیسکی (اره گردبر) رونیکس مدل ۴۳۱۱

اره عمود بر توسن مدل ۵۰۵۶J

۱,۷۹۸,۰۰۰ تومان ۱,۶۴۹,۰۰۰ تومان

اره عمود بر رونیکس مدل ۴۱۵۰

۱,۳۹۸,۰۰۰ تومان ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

اره عمودبر توسن مدل ۵۰۹۳J

۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان

اره عمودبر رابین مدل R2309

۷۵۰,۰۰۰ تومان

اره های متنوع و کاربردی را از کجا تهیه نماییم؟

فروشگاه بزرگ ابزارآلات انبرچه ارائه دهنده انواع اره ها به همراه برند های مختلف توانسته است نیاز مصرف کنندگان را برآورده نماید. انبرچه درصدد است که با توزیع بهترین محصولات با مناسب ترین کیفیت ها و به صرفه ترین قیمت ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شما می توانید به راحتی محصولات مورد نیاز خود را از طریق انبرچه فراهم نمایید. قیمت این محصولات وابسته به نوع و کارکرد آن ها متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت های محصولات انبرچه به صفحه فروشگاه مراجعه فرمایید.

آشنایی با انواع اره

  • اره دیسکی: به این وسیله اره گرد بر نیز می گویند. همان طور که از نام گرد بر کردن مشخص است از این وسیله برای ایجاد برش بر روی چوب به صورت زاویه ای مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر چوب و الوار این دستگاه قابلیت برش زدن بر روی اجسام دیگر را نیز دارد. به طور مثال از این وسیله برای ایجاد جای هالوژن بر روی کناف مورد استفاده است.
  • اره عمود بر: برای ایجاد شکل ها و طرح های مختلف بر روی انواع چوب ها و فلزات با مکانیزم رفت و برگشتی می توان از این وسیله استفاده نمود. همچنین این وسیله می تواند برش با زاویه را نیز ایجاد نماید.
  • اره فارسی بر: از این محصول برای ایجاد برش های مختلف با زاویه های متفاوت با مکانیزم گردشی استفاده خواهد شد. تیغه های این وسیله گرد هستند و ایجاد برش ها را با دقت بسیار زیادی انجام می دهند. این دستگاه در نوع فارسی بر کشویی و فارسی بر ثابت می باشند.
  • اره زنجیری:  این دستگاه دارای یک موتور قدرتمند و یکسری زنجیر بر روی دستگاه می باشد که به کمک آن می توان درخت و یا چوب ها را برید. برقی بودن این وسیله به نیروی محرکه وارد بر موتور بستگی دارد.
  • اره مویی: این دستگاه که شبیه به کمان بوده از یک کمان از جنس فلز، یک دسته و یک تیغه نازک که به دو سر کمان متصل می شود ساخته شده است. ار این ابزار برای انجام ظریف کاری و منبت کاری می توان استفاده نمود. همچنین این محصول در نوع برقی نیز در بازار موجود می باشد.
  • اره دستی: برای بریدن چوب ها با این وسیله باید از نیروی محرکه دست کمک گرفت. این دستگاه از یکسری تیغه های دندانه دار و یک دسته ساخته شده است.
انواع اره های برقی و دستی