کاربر گرامی لطفا در جهت استفاده درست و بدون مشکل از وب سایت انبرچه به قوانین و مقررات آن توجه فرمایید.

قوانین عمومی

ورود کاربر به سایت و استفاده از پنل کاربری خود و انجام عملیات خرید نشان دهنده پذیرش قوانین و مقررات انبرچه می باشد. کاربر گرامی کلیه اصول وب سایت انبرچه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. کاربران می بایست کلیه قوانین مرتبط با کاربر را رعایت نمایند.

ثبت و ارسال سفارشات

کاربران می بایستی برای خرید از فروشگاه انبرچه ابتدا در سایت ثبت نام نموده و برای خود پنل کاربری ایجاد نمایند.
فروشگاه ابزار آلات انبرچه از کلیه اطلاعات شخصی شما حفاظت خواهد نمود.
در این پنل توانایی مشاهده لیست محصولات خریداری شده و دریافت شده را خواهید داشت. علاوه بر این می توانید لیست علاقه مندی ها، جزییات حساب و پیشخوان را مشاهده نمایید.
کاربران در هنگام ثبت نام در سایت باید علاوه بر مشخصات شخصی خود کد پستی و آدرس دقیق خود را بدون هیچ گونه اشتباهی وارد نمایند. زیرا محصولات از طریق اداره پست به دست شما عزیزان خواهد رسید.
پرداخت ها به صورت آنلاین در خود وبسایت انجام می شود. هزینه ارسال نیز بر اساس مسافت و آدرس وارد شده توسط کاربر محاسبه می شود و بر عهده خود مشتری می باشد. این هزینه مطابق با مصوبات اداره پست خواهد بود.
کلیه محصولات انبرچه و بسته بندی آن ها از لحاظ کیفیت و سالم بودن قابل اعتماد می باشند. محصولات انبرچه قبل از ارسال توسط متخصصان ما تست خواهند شد و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل می شود.
کاربران محترم انبرچه می توانند تا ظرف ۷ روز بعد از دریافت سفارشات خود آن را مرجوع نمایند. بعد از گذشت این زمان سفارشات پس گرفته نخواهد شد.
گارانتی هر کدام از محصولات بر عهده شرکت گارانتی کننده آن محصول می باشد. سفارشات شما در طی ۲ الی ۵ روز کاری به دست شما عزیزان خواهد رسید.
باتشکر از اعتماد شما
قوانین و مقررات انبرچه