کاربر گرامی لطفا در جهت استفاده درست و بدون مشکل از وب سایت انبرچه به قوانین و مقررات آن توجه فرمایید.

قوانین عمومی

ورود کاربر به سایت و استفاده از پنل کاربری خود و انجام عملیات خرید نشان‌دهنده پذیرش قوانین و مقررات انبرچه است. کاربر گرامی کلیه اصول وب‌سایت انبرچه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. کاربران می‌بایست کلیه قوانین مرتبط با کاربر را رعایت کنند.
قوانین-و-مقررات-انبرچه

ثبت و ارسال سفارشات

شما کاربران عزیز انبرچه، می‌بایستی برای خرید از فروشگاه انبرچه ابتدا در سایت ثبت‌نام کرده و برای خود پنل کاربری ایجاد کنید. فروشگاه ابزارآلات انبرچه از کلیه اطلاعات شخصی شما حفاظت خواهد کرد.
در این پنل توانایی مشاهده لیست محصولات خریداری شده و دریافت شده را خواهید داشت. علاوه‌براین می‌توانید لیست علاقه‌مندی‌ها، جزییات حساب، کیف پول و پیشخوان را مشاهده کنید.
شما عزیزان در هنگام ثبت‌نام در سایت باید علاوه بر مشخصات شخصی خود کدپستی و آدرس دقیق خود را بدون هیچ گونه اشتباهی وارد کنید.
پرداخت‌ها به ۲ صورت در خود وب‌سایت انجام می‌شود:
۱. پرداخت آنلاین: در این روش پرداخت از طریق کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب و در زمان ثبت سفارش امکان‌پذیر خواهد بود.
هزینه ارسال نیز بر اساس مسافت و آدرس وارد شده توسط کاربر محاسبه می‌شود و بر عهده خود مشتری است. این هزینه مطابق با مصوبات اداره پست خواهد بود.
۲. پرداخت در محل: پرداخت در محل تنها در صورتی قابل استفاده است که کیف پول کاربر حداقل مبلغ ۵۰ هزار تومان شارژ داشته باشد. با شارژ کیف پول امکان پرداخت در محل برای کاربران باز شده و با انتخاب گزینه پرداخت در محل در صفحه تسویه حساب امکان ثبت سفارش میسر می‌شود.
به هر دلیلی که شما سفارشات پرداخت در محل خود را درب منزل قبول نکید و بسته را برگشت بزنید هزینه ارسال بسته تا مقصد و برگشت آن به مبدا از کیف پول شما کسر شده و استرداد داده نمی‌شود.
اگر روش پرداخت انتخابی شما به‌صورت پرداخت در محل باشد، ثبت سفارش و ارسال کالا تنها از طریق اداره پست صورت می‌گیرد؛ اما، اگر شما عزیزان ساکن شهر اصفهان هستید، (نه اطراف اصفهان) ارسال از طریق پیک نیز امکان‌پذیر خواهد بود. اگر روش پرداخت انتخابی شما به‌صورت آنلاین باشد، ثبت سفارش و ارسال کالا از طرق مختلف انجام می‌شود که شما می‌توانید هر کدام را تمایل دارید، انتخاب کنید. روش‌های ارسال از طریق اداره پست، تیپاکس، باربری و اتوبوس انجام خواهد شد.
هزینه ارسال بسته بر عهده کاربران انبرچه است که اگر برای روش ارسال اداره پست را انتخاب کنید، هزینه ارسال در مبدا و با هزینه محصولات انتخاب شده در سبد خریدتان محاسبه می‌شود؛ اما، اگر روش ارسال تیپاکس و باربری را انتخاب کنید، هزینه ارسال بسته باید در مقصد پرداخت شود.
کلیه محصولات انبرچه و بسته‌بندی آن‌ها از لحاظ کیفیت و سالم بودن قابل اعتماد هستند. محصولات انبرچه قبل از ارسال توسط متخصصان ما تست خواهند شد و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل می‌شود.
درصورتی که بعد از ثبت سفارش توسط کاربران کالا در انبار موجود نبوده و یا معیوب باشد، مبلغ پرداختی به کارت و یا حساب اولیه کاربر برگشت داده خواهد شد.
لازم به ذکر است شماره حساب و یا کارت باید به نام کاربر باشد.
کاربران محترم انبرچه، می‌توانید تا ظرف ۷ روز بعد از دریافت سفارشات خود آن را مرجوع کنید. بعد از گذشت این زمان سفارشات پس گرفته نخواهد شد؛ اما، در صورت استفاده‌کردن کاربر از محصول امکان پس‌گرفتن کالا به هیچ عنوان وجود ندارد.
گارانتی هرکدام از محصولات بر عهده شرکت گارانتی‌کننده آن محصول است. سفارشات شما در طی ۲ الی ۵ روز کاری به دست شما عزیزان خواهد رسید.
باتشکر از اعتماد شما