انبردست چیست؟

انبردست وسیله ای است که از دو اهرم تشکیل شده و به کمک یک محور به یکدیگر متصل شده است. این وسیله کاربرد های مختلفی دارد. همچنین انواع متفاوتی از آن ها ساخته شده است که هر کدام کارکرد مخصوص به خود را دارند. این وسیله در خانواده ابزار های دستی قرار گرفته است.

از جمله کاربرد های این ابزار دستی می توان به لخت کردن و بریدن سیم ها، برای کار در آهنگری، لوله کشی و سیم کشی و همچنین کار کردن با فلزات اشاره نمود. درست است که این وسیله بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد ولی برای مصارف زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از آن می توان وسایل مختلف را با سر آن گرفت و ثابت نگه داشت. دو سر این وسیله بر روی هم منطبق می شوند. اگر به شکل ظاهری این وسیله توجه کنید متوجه خواهید شد که دسته های همه انبر دست ها از روکش پلاستیکی ساخته شده است که به این خاطر خواهد بود که در برابر جریان برق عایق باشد و جریان الکتریسیته را از خود عبور ندهد.

چه نکاتی را باید در حین استفاده از انبردست ها رعایت نمود؟

انبردست نیز همانند سایر ابزارآلات نیاز به دقت و توجه در هنگام استفاده از آن ها دارد. اگر این نکات رعایت شود باعث پیشگیری از هر گونه حادثه ای خواهد شد.

در هنگام خرید انبردست ها باید به کیفیت و نوع کاری که قرار است با آن ها صورت بگیرد توجه نمود. همچنین اگر این وسایل شکسته و یا فرسوده شده بودند نباید از آن ها استفاده کرد زیرا ممکن است به خودتان آسیب برسانید.

بهتر است برای انجام هر کاری از وسایلی که با آن مرتبط است، استفاده شود. به طور مثال برای باز و بسته کردن مهره ها باید از آچار استفاده نمود و نه انبردست.

انواع انبردست
بهترین انبردست

بهترین انبردست را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه بزرگ ابزارآلات انبرچه ارائه دهنده انواع انبردست به همراه برند های مختلف توانسته است نیاز مصرف کنندگان را برآورده نماید. انبرچه درصدد است که با توزیع بهترین محصولات با مناسب ترین کیفیت ها و به صرفه ترین قیمت ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شما می توانید به راحتی محصولات مورد نیاز خود را از طریق انبرچه فراهم نمایید. قیمت هر کدام از انبردست ها وابسته به نوع و کارکرد آن ها متفاوت خواهد بود. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت های محصولات انبرچه به صفحه فروشگاه مراجعه فرمایید.