مینی فرز چیست؟

مینی فرز یکی از پرکاربرد ترین وسایل صنعت ابزارآلات می باشد. مینی فرز با فرز تفاوت چندانی ندارد و می توان گفت که تنها تفاوت آن ها در سایز و کاربرد های مختلفشان خواهد بود. فرز ها ابعاد بزرگ تری دارند و در مکان هایی که فضای کافی برای کار کردن با آن ها موجود باشد مناسب خواهند بود. اما اگر در مکانی استفاده از فرز ها سخت و دشوار باشد مینی فرز به دلیل ابعاد کوچک تر و سبک تری که داراست جایگزین مناسبی برای فرز ها می باشند.

کاربرد این وسیله برای برش کاری در انجام کار های ظریف می باشد. فرز ها به صورت ابزار های برقی و بادی مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین جز ابزار های برقی به شمار می روند. برای کار کردن با آن ها کافیست که دکمه راه اندازی آن را فشار داده تا فرز شروع به کار کند و برای توقف نیز همان دکمه را رها کنید.

فرز آهنگری آپ اسپریت مدل HK-AG180

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

فرز آهنگری توسن مدل ۳۰۶۱A

۰ تومان

فرز آهنگری رابین مدل R3022

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

فرز آهنگری رونیکس مدل ۳۲۱۱

۲,۲۹۸,۰۰۰ تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان

فرز سنگ بری توسن مدل ۳۰۶۲A

۲,۱۴۰,۰۰۰ تومان

فرز سنگبری توسن پلاس مدل ۳۳۸۷A

۲,۶۹۸,۰۰۰ تومان ۲,۶۳۰,۰۰۰ تومان

فرز سنگبری رابین مدل R3023

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
سفارش داده شده:۰
آیتم های موجود:۱

فرز مینیاتوری باس مدل BS-211

۸۵۰,۰۰۰ تومان

مجموعه فرز مینیاتوری ۲۱۱ پارچه آپ اسپریت مدل HK-DG211

۸۵۰,۰۰۰ تومان

مجموعه فرز مینیاتوری ۲۱۳ پارچه ایتالی دیزاین مدل ITAL-123

۸۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز آپ اسپریت مدل G6-115

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز آپ اسپریت مدل HK-G2-115

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز آنکور مدل A15

۹۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز آنکور مدل A2

۶۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز آهنگری توسن مدل ۳۱۱۹A

۹۴۵,۰۰۰ تومان

مینی فرز آهنگری توسن مدل ۳۳۸۴A

۱,۴۷۸,۰۰۰ تومان

مینی فرز ادون مدل AG-125/1110

۵۰۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز ادون مدل AG-125/800

۲۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز ادون مدل ‏AG115-1002T

۵۸۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز ادون مدل AG115-AND1002

۵۸۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز ادون مدل AG115-BY103

۴۹۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز المکس مدل A.G327

۷۳۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز باس مدل S1M-TD-125B2

۶۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز باس مدل YJ-6-100

۴۹۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز توسن مدل ۳۱۱۷SA

۹۹۸,۰۰۰ تومان ۹۰۵,۰۰۰ تومان

مینی فرز توسن مدل ۳۲۵۸A

۹۸۴,۰۰۰ تومان

مینی فرز توسن مدل ۳۲۶۰A

۱,۲۷۸,۰۰۰ تومان ۱,۱۷۴,۰۰۰ تومان

مینی فرز توسن مدل ۳۳۸۲AV

۱,۴۸۵,۰۰۰ تومان

مینی فرز دیمردار آپ اسپریت مدل HK-AG11504

۶۰۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز دیمردار آپ اسپریت مدل HK-AG12501

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز دیوالت مدل DWE4010

۹۹۵,۰۰۰ تومان

مینی فرز رابین مدل R3016

۵۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز رونیکس مدل ۳۱۱۱

۹۹۸,۰۰۰ تومان ۸۹۹,۰۰۰ تومان

مینی فرز رونیکس مدل ۳۱۲۰

۱,۱۹۸,۰۰۰ تومان ۱,۰۴۹,۰۰۰ تومان

مینی فرز رونیکس مدل ۳۱۳۰

۸۹۸,۰۰۰ تومان ۸۲۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز گریتک مدل GTAG11002

۶۰۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز گریتک مدل GTDD115

۵۲۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز ماکوت مدل AG016-S

۴۵۰,۰۰۰ تومان

مینی فرز یوشیتا

۶۴۰,۰۰۰ تومان

کاربرد مینی فرزها در چیست؟

کاربرد اصلی این ابزار ها در برش زدن سنگ ها، گچ، سیمان، پلاستیک و غیره… می باشد. همچنین می توان برای برش زدن جواهرات و تیز کردن تیغه های مختلف از آن ها استفاده نمود. نکته ای که باید در مورد این وسایل به آن توجه نمود قدرت موتور دستگاه و ابعاد صفحه برش آن است. زیرا قدرت موتور و ابعاد با یکدیگر رابطه مستقیم دارند به این معنا که هر چه قدرت موتور بیشتر شود ابعاد برش نیز بیشتر خواهد شد.

بیشتر فرز ها بر روی صفحاتی که اندازه آن ها ۱۱۵ میلی متر باشند قابلیت برش کاری و تراش کاری خواهند داشت. این وسیله به دو صورت دسته بلند و دسته کوتاه در بازار موجود می باشند که هر کدام از آن ها دارای قابلیت ها و توانایی های اختصاصی مربوط به خود هستند. نکته ای که باید به آن توجه نمود وزن مینی فرز هاست. اگر وزن این دستگاه بیشتر از حد معمول خود باشد کار کردن با آن را سخت کرده و باعث خستگی افراد در حین انجام کار ها می شود.

انواع مینی فرز و کاربردهای آن
معرفی انواع فرز

انواع فرز ها

شرکت های معتبر زیادی تولید کننده و ارائه دهنده مدل های مختلف با کاربرد های متفاوت برای مینی فرزها و فرز ها می باشند. از جمله این شرکت ها می توان به شرکت ادون، رونیکس، بوش و غیره.. اشاره نمود. فرز ها انواع گوناگونی دارند که قصد داریم در ادامه به توضیح مختصری از آن ها بپردازیم.

مینی فرز: یکی از انواع فرز هاست که وزن و ابعاد کوچک تری نسبت به خود فرز ها دارد. همچنین مناسب برای تراشکاری و برشکاری بر روی اشیا مختلف می باشد.

فرز سنگبری: در راستای برش کاری بر روی انواع سنگ ها و مناسب برای انجام کار های ساختمانی می باشد. سرعت گردش آزاد فرز سنگبری و فرز آهنگری با یکدیگر متفاوت می باشد. فرز های سنگبری دارای سرعت گردش آزاد ۶۵۰۰ دور بر دقیقه خواهند بود.

فرز آهنگری: مناسب برای صیقل دادن و برشکاری بر روی فلزات می باشد. اکثر فرز های آهنگری دارای سرعت گردش آزاد ۸۵۰۰ دور بر دقیقه هستند.

فرز نجاری: فرز های نجاری برای تراشکاری بر روی چوب مناسب می باشند. این نوع از فرز ها برای انجام کار های تخصصی نجاری به کار می روند.

فرز انگشتی: یکی دیگر از انواع فرز ها، فرز انگشتی محسوب می شود. این فرز ها برای انجام ظریف کاری ها و صیقل دادن فلزات مورد استفاده قرار می گیرند.

چگونه می توان مینی فرزی مناسب تهیه کنیم؟

این نوع از ابزارآلات در خانواده ابزار های برقی و شارژی قرار گرفته اند. فرز ها به صورت برقی، شارژی و بادی نیز موجود هستند. که نیروی محرکه فرز های برقی جریان برق، فرز شارژی باتری که به وسیله آن کار خواهند کرد و فرز های بادی از طریق فشار هوا کار می کنند.

فروشگاه بزرگ ابزارآلات انبرچه ارائه دهنده انواع مینی فرزها به همراه برند های مختلف توانسته است نیاز مصرف کنندگان را برآورده نماید. انبرچه درصدد است که با توزیع بهترین محصولات با مناسب ترین کیفیت ها و به صرفه ترین قیمت ها رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

شما می توانید به راحتی محصولات مورد نیاز خود را از طریق انبرچه فراهم نمایید. قیمت فرز ها وابسته به نوع و کارکرد آن ها متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت های محصولات انبرچه به صفحه فروشگاه مراجعه فرمایید.